Ana Sayfaya Git

Gider tıkanıklık açma gebze mutlukent

gider tıkanıklığı görüntüleme ve açma

Ev,bina,iş yeri,fabrika insaatlarında başlangıcından bitişine kadar bizleri çok zorlu zahmetli bir süreç bekler. Her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat ederiz ve dikkat etmeye de mecburuz. Kullanılan malzemenin kaliteli olması,
insan yaşamını kolaylaştıran,konforlu olmasını sağlıyan bir proje olması, kapılar,pencereler,evimizin veya işyerimizin dekorasyonu en çok dikkat ettiğimiz konulardır. Uzun yıllardır tesisat işiyle uğraşan firmamız çalışanları olarak bizim gözlemlediğimiz en önemli konuların başında inşaat esnasında sıhhi tesisatın işini düzgün yapan usta ellerde olması her şeyden daha önemlidir.
Peki neden çok önemlidir sorusuna cevap verelim.
Evimizin veya iş yerimizin inşaatı bitti sevinçliyiz doğal olarak ve taşınmanın planı içerisindeyiz. Uzun zahmetli bir süreç bitmiş bir sürü borca girilmiş ama ortada bir eser var doğal olarak çok mutluyuz. Taşındık ve oturmaya başladık çok geçmeden lavabonun,tuvaletin tıkandığı, duştan suların geri bastığı sorunu ile karşılaşıyorsunuz ve birden kabus yaşıyorsunuz. Ve malesef çalışmalarımıza ve tecrübelerimize dayanarak belirtmek isterim ki gider borularındaki problemlerin yüzde 70 i yeni binalarda çıkıyor. Temel atılırken gider borularına düzgün meyil verilmemesi, temel dolgusu esnasında gözle görülmediği veya dikkat edilmediği için boruların kırılması, gider borularının montajı sırasında düzgün birbirine geçirilmemesi gibi problemlerle sıkça karşılaşıyoruz.
Bu gibi sorunlarda sorun olan bölgeden endoskopik kameralarla gider borularınızı bağlı olduğu logara kadar görüntülüyoruz. Her hangi bir meyil bozukluğu varsa,conta atığı,kırık veya çökme, tıkanıklık gibi problemleri video yada resim çekerek belgeliyoruz.
Problemli bölgeyi belirliyor kırık,çıkık,düzgün geçmeyen veya conta atığı olan bölgeyi nokta olarak belirliyor ve o bölgeden tamirimizi yapıyoruz.
Ve kanal görüntüleme sonucunda tıkanma varsa ıslak mendil,peçete veya daha başka yabancı cisimlerin atılması ile tıkanıklık belirlemişsek, tıkanıklık açma robotumuz la yabancı cisme göre uç takarak kırmadan,dökmeden,pisletmeden tıkanıklık probleminizi gideriyoruz.
Tıkanıklık açıldıktan sonra yine kamera ile borularınızın içini tekrar temiz olarak görüntülüyor suyun akışının sağlıklı olup olmadığını,meyil bozukluğu var mı yok mu,herhangi bir yerde kırık,çatlak,conta atığı var mı diye ev sahibi ile beraber kamerada görüyoruz.
Sizinde gerek inşaat esnasında gerekse uzun yıllardır kullanımdan kaynaklı bu tür sorunlarınız varsa acil müdahale ekibimizle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

KATEGORİDEKİ DİĞER GALERİLER

kocaeli gider tıkanıklık açma 0532 247 17 48

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI

gider tıkanıklık açma kocaeli izmit

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet