Ana Sayfaya Git

Su kaçağı ve sızıntısı tespiti kocaeli izmit

cihazla su kaçağı tespiti

Evlerinizde ve işyerlerinizde oluşan su kaçağı ve su sızıntısı gibi şikayetlerinizde su kaçağını bilgisayarlı cihazlarla noktasal olarak tespit ediyor ve o noktada tamiratını yapıyoruz. Kirli suda ise gider borularının içine kamera ile giriyor borularınızda su kaçağına neden olabilecek kırık,çatlak,conta atıgı,çökme v.s gibi sorunları noktasal olarak belirliyor ve tamiratını yapıyoruz. Eski yöntemde olduğu gibi bütün eviniz kırılmıyor,sadece kaçak olan bölgeden tamirat yapıyoruz. 

Evlerimizde ve ofislerimizde bizi zor durumlarda bırakan,kaynağı problemin sebebi bilinmediği için bizi tam bir çıkmaza sokan problemlerin başında su kaçağı sorunları gelmektedir.
Üstelik bu sorunlar nasıl olsa bana zarar vermiyor diyerek erteleyebileceğimiz sorunlardan değildir. Binamızın yapı sağlığını bozan, demirin ve betonun uzun süre su ile teması sonucu oluşan bina demirlerinin paslanarak çüremesi ve betonun bozulması ve yine bir alt kata sürekli su damlaması su kaçağı sorunun tedavisini acil hale getiren sebeplerin başında gelmektedir.
Peki binamızda durmadan damlayan bir kaçak var ve bunun sebebini nereden kaynaklandığını bulmak için ne yapmak gerekir?
Eski ilkel yöntemlerde su kaçağımız varsa bir su tessatçısı buluyor, o ustada elinde imkan olmadığı için normal olarak damlatan noktadan zemini kıra kıra suyun akış yönüne doğru gitmek gerekiyordu.Buda çoğu zaman bütün evin zeminini kırmak gibi çok masraflı, zahmetli bir sonuç doğuruyordu.
Gelişen teknolojiye birlikte sıhhi tesisat firmaları bu teknolojiye ayak uydurdu ve artık nedeni bilinmeyen sukaçağı sorunları bilgisayarlı teknolojik cihazlarla nokta olarak tespit ediliyor ve tamiri sadece o noktada yapılıyor.
Eski yönteme göre bu yöntemin ne kadar avantajlı ve zahmetsiz olduğunu düşünmek gerekir.
Emir tesisat olarak bu işin eğimini ve sertifikasını almış uzman ve güler yüzlü ekibimizle su kaçağı sorunlarınızda 7/24 hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.
Evinize veya ofisinize geldiğimizde ilk önce su kaçağının tesisattaki temiz sudanmı veya giderlerinizdeki pis sudanmı kaynaklandığını tespit ediyoruz. Su kaçağı problemi temiz sudan yani tesisattan kaynaklanıyorsa su kaçak tespiti cihazıyla nokta olarak tespit ediyoruz ve sadece o notadan tamirini yapıyoruz. Eğer problem pis sudan yani lavabo,wc,mutfaktaki gider borularindan kaynaklandığını tespit edersek borularınızın içine endoskopik resim ve video çeken kameramızla boruların içini detaylı olarak incrleyerek, kırık,çıkık,çökme,conta atığı gibi kaçağa sızıntıya sebep olabilecek noktaları tespit ediyor ve o noktada tamirini yapıyoruz. 
Ve binanızda su kacağı var ancak calismamiz sonucu noktayi tespit edememissek her hangi bir ucret talep etmiyoruz ancak temiz ve pis suyunuzda her hangi bir kacak yoksa su kacagi baska bir kattan kaynaklandigini tespit etmissek sizin evinizde su kacagi olmadigina dair tespit yapmis oluyoruz.
Emir tesisat olarak gunun her saatinde 7/24 acil mudahale ekibimizle sorunlarınız karsisinda egitim almis ve sertifikali ekibimizle yaninizdayiz

KATEGORİDEKİ DİĞER GALERİLER
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet