Ana Sayfaya Git

su kaçak tespiti kocaeli başiskele gölcük karamürsel yalova bursa 0532 247 17 48

cihazla su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespiti ve tamiri
Su kaçağı,su damlaması,su sızıntısı gibi sorunlar bulunamadığı zaman insan hayatını ve psikolojisine zarar veren, yaşadığımız alanda rutubete ve neme sebep olarak insan sağlığını olumsuz etkileyen, yapımızdaki beton ve demirin su ile teması sonucu paslanarak çürümesine neden olan, binadaki eşyalara,parkelere zarar veren ilk bakışta görünmeyen ama çok yönlü zararı olan zor bir problemdir.
 

Eskiden beri var olan bu problem daha önceleri problemin tahmin edilen bölgeden zeminden kırarak suyun geliş yönüne doğru su kaçak yerini bulana kadar kırma işlemi devam ediliyordu buda kimi zaman bütün banyo ve evin zeminin kırılması anlamına geliyordu.
 

Emir Tesisat olarak müşterimiz bize su kaçağı şikayeti ile müraacat ettiğinde yaptığımız ilk çalışma kaçağın temiz sudan yani tesisatlardan mı yoksa gider borularından mı kaynaklanıyor bunu tespit ediyoruz. Yaptığımız çalışma sonucu su tedisatında veya kalorifer tesisatında bir kaçak varsa su kaçağı tespit cihazı ile bütün evi tarayarak su kaçağını nokta olarak tespit ediyor ve sadece o bölgeden tamirini yapıyoruz.

Bu işlemden sonra tekrar tesisatınızı ölçerek başka bir yerde kaçak varmı yokmu diye bakıyoruz ki sorunun bittiğini düşünerek başka bir kaçağını atlayıp hata yapmayalım.
 

Peki su kaçağı tesisatta yani temiz suda değilse ve pis sudan, gider borularından kaynaklandığını tespit edersek evinizdeki bütün gider borularını endoskopik kanal görüntüleme kamerası ile gider borularınızı detaylı bir şekilde görüntülüyor su kaçağına neden olabilecek conta atığı,kırık,çatlak,civata deliği gibi problemleri nokta olarak tespit edip tamirini yapıyoruz.
 

Sizin için çözümü pratik ve kolay olmayan su kaçağı problemlerinizi çözümü kolay bir hale dönüştürüyoruz.

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER GALERİLER
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet