Ana Sayfaya Git

gider tıkanıklığı görüntüleme ve açma sakarya kocaeli derince gebze yalova bursa pendik tuzla istanbul 0532 247 17 48/0545 485 38 09

gider tıkanıklığı görüntüleme ve açma

Evlerimizde yaşanan ve bir an acilen giderilmesi gereken sorunlardan bir tanesi de lavabo,wc ve mutfak giderlerinde yaşanan tıkanıklıklardır. En önemlisi bu sorunun bir an önce giderilmesi gerekmektedir.

Lavabo, wc ve mutfak giderlerinde gider borusunun içini göremediğimiz için bizler ne dökersek dökelim sorun olana kadar gider diye düşünürüz. Aslında durum pek boyle değildir.

Ada Birlik Tesisat olarak tecrübelerimize dayanarak tıkanıklık problemlerinin başında lavabolarımıza dökülen yemek yağları ,çay ve yemek artıkları wc giderlerinde ise tuvalet kağıtları sorunun ana nedenidir. Büyük sorunlardan birtanesi de daha binanızın inşaatı sırasında yapılan gider borularınızın montajı sırasında yanlış ve hatalı meyil verilmesidir. Bu yüzden gider boru montajı yapılırken bu konuda hassas olunmalı ve takip edilmelidir.

Tıkanıklık sorununu çözme konusunda ise borularınızın içini görüntüledikten sonra problemi tesbit ediyor ve 7/24 acil olarak kanal tıkanıklığı açma makinamızla sorunu çözüyoruz.

KATEGORİDEKİ DİĞER GALERİLER

kocaeli gider tıkanıklık açma 0532 247 17 48

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI

gider tıkanıklık açma kocaeli izmit

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet