Ana Sayfaya Git

kırmadan su kaçağı tespiti gebze mutlukent 0532 247 17 18/0545 485 38 09

kırmadan cihazla su kaçağı tespiti

Gözle görülemeyen bir yerde yapılan bağlantı hatası telefisi güç sonuçlara yol açar. sıhhi tesisat denince yaşamımızın olmazsa olmazı temiz suyun temini kirli suyun uzaklaştırılması ve tesisatının sağlıklı yapılması, temiz sudan başlayarak su depoları,hidroforlar,boru bağlantıları,termosifonlar,şofbenler,sıcak su hazırlama sistemleri, bina pis su bağlantı ve yağmur suyu sistemleri girmektedir.

Görüldüğü üzere son derece hayati öneme sahip olan su tesisatınızın emin ellerde ve işini iyi bilen şirket ve ustalara teslim etmelisiniz

Hiç istemediğimiz ama her evin yaşayabileceği ortak sorunlardan biri de su tesisatınızda bulunan su kaçağı ve sızıntısıdır. Su kaçağı şiddetli ya da sızıntı şeklinde olabilir ve binanın yaşadığı sorun açısından şiddetli ya da sızıntı olması aynı soruna yol açar.

Peki nedir bu sorun? Kaç katlı olursa olsun binada yaşayan herkesi ilgilendiren bu sorun binanın inşaatında bulunan beton ve demirin su ile teması ile oluşan çürüme ve bina yaşının azalması, rutubet ve neme bağlı oluşan sağlık sorunlarıdır.

Ada Birlik Tesisat olarak evinizdeki kaçağı noktasal olarak tespit ediyor ve sadece tespit edilen yerden onarma işlemi yapıyoruz.

Sizler ise eski yönteme göre çok daha avantajlı ve daha az maliyetli olarak bütün evinizi kırdırmıyor sadece kaçak noktasından işlem yaptırıyorsunuz.

Eğitimli ve uzman ekibimizle cihazla noktasal su kaçağı konusunda günün her saatinde 7/24 Adabirlik tesisat olarak hizmetinizdeyiz. 0532 247 17 48/0545 485 38 09

KATEGORİDEKİ DİĞER GALERİLER

su kaçak tespiti ve tamiri kocaeli izmit derince gebze pendik

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI

Su kaçağı tespiti pendik 0545 485 38 09

Galeri görselleri için butona tıklayın!

DEVAMI
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet